0549 451 20 200549 451 20 20
Randevu Talebi için lütfen aşağıdaki alanları eksiksiz olarak doldurunuz
Detaylı Bilgi için "444 0 678" numaralı telefonu arayabilirsiniz.
PAYLAŞ

Uzm. Dr. Aslı Akkor

Uzm. Dr. Aslı Akkor
Uzm. Dr. Aslı Akkor, 1981 yılında Galatasaray Lisesi, 1987 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi mezunu olmuştur.1994 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ndeAnesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı’nda ihtisasını tamamlamıştır.
 
 Klinik hekimlik mesleğinin yanısıra 10 yıla yakın bir süre ilaç sektöründe yerli ve yabancı firmalarda çalışmıştır. İlaç sektörünün önde gelen firmalarından olan Abdi İbrahim İlaç San., Schering Alman İlaç San. ve Schering Plough Tıbbi Ürünler A.Ş.’de sürdürdüğü profesyonel yaşamında özellikle medikal alanda ve klinik araştırmalarda farklı pozisyonlarda ve çeşitli kademelerde medikal yönetici olarak deneyim kazanmıştır. Bu süreçte, İnsan Yönetimi Becerileri (İsviçre), İyi Klinik Uygulamalar Eğitimi (Almanya, Türkiye), Sunum Teknikleri ve İletişim Becerileri (Almanya, İsviçre), Pazarlama ve Satış Teknikleri (Fransa, Türkiye), Koçluk Eğitimi (Fransa, Türkiye), Satış ve Pazarlama Becerileri Eğitimi (Fransa, Türkiye) gibi eğitimler almıştır.
2005 yılında, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Fakültesi Hastane Yönetimi Programı’nı tamamladı. Yine aynı üniversitede ISO 9001 Kalite Sistemleri Eğitimi’ni tamamlamıştır. Halen Bilgi Üniversitesi Kültüre İncelemeler Bölümünde Yüksek Lisans programını sürdürmektedir.

Uzm. Dr. Aslı Akkor
, aldığı eğitimlerin yanı sıra elde ettiği mesleki birikimleriyle, Op. Dr. Aybars Akkor ile beraber 1998 yılında kurdukları Akkor Sağlık Hizmetleri’nde sağlık alanında çalışmalarına devam etmektedir.
Uzmanlarımız
 • Op. Dr. Aybars Akkor
  Op. Dr. Aybars Akkor

  Beyin ve Sinir Cerrahisi Uzmanı
 • Uzm. Dr. Aslı Akkor
  Uzm. Dr. Aslı Akkor

  Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı
 • Prof. Dr. Nurettin Lüleci
  Prof. Dr. Nurettin Lüleci

  Anestezi ve Reanimasyon, Algoloji Uzmanı
 • Dr. Serdar Erdinç
  Dr. Serdar Erdinç

  Kayropraktik Uzmanı
 • Op. Dr. Nikola Azar
  Op. Dr. Nikola Azar

  Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı